Οι φοιτητές οι οποίοι έχουν υπερβεί το 10ο εξάμηνο σπουδών, κατά το τρέχον ακαδ. εξάμηνο και επιθυμούν να συμμετέχουν στην επί πτυχίω εξεταστική (απόφαση Γ.Σ. 20-03-2019),  θα πρέπει να δηλώσουν τα οφειλόμενα μαθήματα στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν.

Οι δηλώσεις των μαθημάτων θα πραγματοποιηθούν μόνο ηλεκτρονικά:

Δηλώσεις μαθημάτων επί πτυχίω φοιτητών

Περίοδος υποβολής ηλεκτρονικών δηλώσεων: 13/05/2019 - 22/05/2019
(Οι παραπάνω ημερομηνίες θα τηρηθούν αυστηρά και καμία  παράταση δε θα δοθεί)

Για την ηλεκτρονική εγγραφή, όσοι φοιτητές δε διαθέτουν ήδη κωδικό χρήστη, μπορούν να απευθύνονται στο Κέντρο Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του Ε.Μ.Π. (Κτίριο Η/Υ).

Σημ. Ι: Δικαίωμα συμμετοχής στην επί πτυχίω εξεταστική έχουν όλοι οι φοιτητές οι οποίοι έχουν υπερβεί το 10ο εξάμηνο σπουδών.

Σημ. ΙΙ: Προϋπόθεση για την εξέταση των επί πτυχίω φοιτητών σε μαθήματα είναι να έχουν δηλώσει/εγγραφεί σε αυτά τουλάχιστον μια φορά στο παρελθόν.

Σημ. III: Στην επί πτυχίω εξεταστική δε θα υπάρξει δυνατότητα βελτίωσης βαθμολογίας (βαθμός που θα αφορά βελτίωση δε θα καταχωρείται).

Σημ. ΙV: Μαθήματα τα οποία δε συμπεριλαμβάνονται στη σχετική φόρμα είτε έχουν μετακινηθεί σε εαρινά εξάμηνα και θα εξεταστούν στην κανονική περίοδο, είτε έχουν καταργηθεί βάσει του Νέου ΠΣ.

Σημ. V: Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε σημαντικές μεταβατικές ρυθμίσεις και αντιστοιχίσεις που αφορούν στην εφαρμογή του Νέου Προγράμματος Σπουδών της Σχολής:

Ανακοίνωση
Όνομα: anakoinosi_epi-ptyxio_summer_2018-19.pdf, Ανέβηκε: 10/5/2019 16:00, Μέγεθος: 207kb