Οι φοιτητές οι οποίοι έχουν υπερβεί το 10ο εξάμηνο σπουδών, κατά το τρέχον ακαδ. εξάμηνο και επιθυμούν να συμμετέχουν στην επί πτυχίω εξεταστική (απόφαση Γ.Σ. 13-12-2017),  θα πρέπει να δηλώσουν τα οφειλόμενα μαθήματα στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν.
Οι δηλώσεις των μαθημάτων θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά:

Δηλώσεις μαθημάτων επί πτυχίω φοιτητών

Περίοδος υποβολής ηλεκτρονικών δηλώσεων: 06/01/2018 - 14/01/2018
(Οι παραπάνω ημερομηνίες θα τηρηθούν αυστηρά και καμία  παράταση δε θα δοθεί.)
Για την ηλεκτρονική δήλωση, όσοι φοιτητές δε διαθέτουν ήδη κωδικό χρήστη (username) και κωδικό πρόσβασης (password), μπορούν να απευθύνονται στο Κέντρο Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του Ε.Μ.Π. (Κτίριο Η/Υ, τηλ. 210772 2451, 210772 2457).

Σημ. Ι: Δικαίωμα συμμετοχής στην επί πτυχίω εξεταστική έχουν όλοι οι φοιτητές οι οποίοι έχουν υπερβεί το 10ο εξάμηνο σπουδών (εξαίρεση αποτελεί το μάθημα της Τεχνικής Μηχανικής το οποίο μπορεί να δηλωθεί και από τους φοιτητές του 9ου εξαμήνου).
Σημ. ΙΙ: Προϋπόθεση για την εξέταση των επί πτυχίω φοιτητών σε μαθήματα είναι να έχουν δηλώσει/εγγραφεί σε αυτά τουλάχιστον μια φορά στο παρελθόν.
Σημ. III: Στην επί πτυχίω εξεταστική δε θα υπάρξει δυνατότητα βελτίωσης βαθμολογίας (βαθμός που θα αφορά βελτίωση δε θα καταχωρείται).

Ανακοίνωση
Όνομα: anakoinosi_epi-ptyxio_winter_2017-18.pdf, Ανέβηκε: 4/1/2018 13:50, Μέγεθος: 378kb